Gofret Fırını
 • Gofret fırını hazırlanan gofret hamurundan istenilen şekildeki gofret yapraklarının otomatik olarak pişirilmesi için kullanılır. Fırın şase, kalıp, brülör sistemi, gaz sistemi, ön çekici dişli ve arka gergi sistemlerinden oluşmaktadır.
  Uluslar arası standartlardaki kalıplar doğal gaz, likit gaz veya elektrikle çalışmaya uyumlu ısıtma sistemi ile ısıtılırlar. En iyi ısı dağılımı ve yüksek ısı yalıtımı sayesinde ekonomik ve verimli çalışma sağlandığı gibi tam otomatik özelliğiyle el değmeden üretim gerçekleştirilir. Servo kontrollü hava ve gaz sistemi sayesinde sürekli, düzgün ve istenilen alev sağlanır. Hamur formülü, hammadde, gofret plaka kalınlığına göre değişkenlik gösteren pişirme zamanı ideal olarak 2.2 ile 2.4 dakika arasındadır.
  Hamur dağılımı, hamur transferi, ateşleme sistemi, yaprak çapağı alma ve yaprak alma özellikleri otomatik olarak yapılır. Kullanışlı kontrol paneli ile ayar ve müdahaleler kolay ve hızlı olarak yapılır.

  Alev kontrolü dijital olarak kumanda panelinden yapılır. Blok hamur pompası, hamur mikseri, hamur stok tankı, hamur transfer pompaları gibi donanımları tamamen paslanmaz malzemeden yapılmıştır.

   - Tam otomatik el değmeden verimli çalışma olanağı

  - En iyi ısı dağılımı ve yüksek ısı yalıtımı sayesinde ekonomik ve verimli çalışma

  - Gaz koruma sistemi, mekanik kilit sistemi ve ikaz cihazları ile emniyetli çalışma

  - Kullanışlı kontrol paneli sayesinde ayar ve müdahalenin kolay ve hızlı olması

  - Kumanda panelinden dijital alev kontrolü

  - Otomatik ateşleme sistemi

  - Otomatik yaprak alma

  - Kullanılan cihazların standartlara uygunluğu ve kalitesi sayesinde en az bakım gerektirmesi

  - Enkoder motor sistemi ile otomatik hamur dağılımı

Ürün Adı : Gofret Fırını