VELOPAC 1000
  • Velopac 1000 paketleme makinası  özellikle gıda sektöründe yoğun üretimin gerçekleştiği yüksek kapasiteye dayalı ürünler için tasarlanmıştır. Velopac 1000 paketleme makinası  sürekli üretimlerin ihtiyaç duyduğu hızlı paketlemeye uygun bir makinadır.
    Makinanın teknik ekipmanları hızlı paketlemeye uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Bunun yanı sıra otomatik bobin aktarma sistemi, ürünün paket boyu, fotosel ayarları, reçete sistemleri ve diğer uygulama opsiyonları dokunmatik ekran vasıtasıyla kolaylıkla sağlanmaktadır. Güçlü şasesiyle uzun yıllar hız ve verimlilik makinanın en önemli özelliklerinden biridir.

    Velopac 1000 paketleme makinasına In-line besleme sistemleri  eklenerek özellikle yumuşak ürünlerin paketlenmesi veya ürün kalitesinin korunarak paketlenmesi yüksek hızlarla mümkündür. Bu tip ürünler madlen, kek, çikolata, bar, gofret vb. ürünlerdir.

    Inline Besleme Bandı; Vakumlama ve Soğutma Tabanlı özelliği sayesinde ürün akış stabilliği sağlanmaktadır. Dolayısıyla makine yüksek hızlarda sorunsuz çalışma kabiliyeti elde etmektedir

MODEL

VELOPAC 1000

ŞASE

CrNi

AĞIRLIK

1650 KG

GÜÇ

13 Kw

VOLTAJ

400 V+N+PE

FREKANS

50-60 HZ

FOTOSEL   AYARI

OTOMATİK

POŞET  BOYU  AYARI

OTOMATİK

ÇENE  BEKLEME  AYARI

OTOMATİK

ÜRÜN  TAŞIMA  SENKRONU

OTOMATİK

BOBİN  GRUBU

OTOMATİK

ÇENE GRUBU

DÖNER ÇENE

DİSK GRUBU

3

SERVO MOTOR SAYISI

4

OPERATÖR PANEL

10.4’’

YAPIŞTIRMA ÖZELLİĞİ

SOĞUK/SICAK

MAX.KAPASİTE  (ÜRÜNE  VE BESLEME ŞEKLİNE GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR)

200 DK/PKT (SICAK)

550 DK/PKT (SOĞUK)

Video

Ürün Adı : VELOPAC 1000